Ce ati facut ma, v-ati certat ?
Da ma , nu ma mai impac cu ea. A muscat mana care i-a oferit atatea orgasme !
Auzi Doamne, mi-ai luat o coasta ca sa mi-o bagi pe gat pe asta, care nici macar sa ma satisfaca nu vrea! Mai ia-mi o coasta si fac totul singur!
Doua blonde povestesc:
-Draga, ieri mi-am gasit abecedarul in pod.
-Dar l-ai citit?
-Desigur! Stai un pic… Tu nu l-ai citit?!
-Nu! Eu astept sa apara filmul!
O blonda se ardea la soare pe plaja.
“Hai fata odata, ridica-te si sa mergem, ca ai timp sa te mai arzi si la noapte!”…ii zise prietena ei.
CU SI DESPRE INFIDELITATI!
Acum trebuie să fiu foarte atentă, nu cumva să rămân însărcinată.
-Dar soţul tău şi-a făcut vasectomíe!
-Tocmai de aceea… tocmai de aceea !.
Un bărbat şi o femeie stăteau în pat, când suná telefonul. Ea răspunse:
Da?… Bine… Nu-ţi face griji… De acord… Paaa!.
-Cine era?
– Soţul meu; zice că va veni târziu, fiindcă ia cina în oraş, cu tine…
Auzi, soţia ta se pricepe să facă dragoste?
– Păi, ce pot să spun? Unii zic că da, alţii că nu…
Un tânăr se duce la o ghicitoare, se aşează la masa pe care este un bol de cristal şi ea îi spune:
-Văd că dumneata, ai doi copii.
-Asta s-o crezi matale. Am trei copii!
Ghicitoarea zâmbeşte şi-i dă replica:
– Asta s-o crezi matale!
Soţul ajunge târziu acasă şi sare repede în pat.
Lasă-mă în pace, – spune soţia lui – mă doare capul.
– Asta-i bună! Cum se poate, să vă doară azi, pe toate?
Femeile sunt fiinte extrem de complicate. Ele stiu sa spuna “nu” in cel putin 100 de feluri, dintre care cel putin jumatate inseamna “da” sau “poate”…
(funmail2u)
-Marie, ce faci asta seara?
-Cui?
Un tânăr se duce la o ghicitoare, se aşează la masa pe care este un bol de cristal şi ea îi spune:
− Văd că dumneata, ai doi copii.
− Asta s-o crezi matale. Am trei copii!
Ghicitoarea zâmbeşte şi-i dă replica:
− Asta s-o crezi matale!
Unde ai fost toata noaptea?
– O, Doamne! De cinci ani, în fiecare dimineaţă, acelaşi lucru!
un om traia intr-o cabanuta.
intr-o iarna la 2 noaptea bate cineva la geam.
ala deschide si vede un mos.mosu-i zice:
-ii ger.
ala:
-stiu.
-ii frig.
-stiu!
-ai nevoie de lemne?
-nu.
se culca ala si la trei noaptea iar bate mosul la geam.
-ce-i?
-ai nevoie de lemne?
-nuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!
-de nici unu?
-nuuu!
-bine
se culca ala si dimineata vrea sa faca foc.se duce ala in magazie si acolo nici un lemn!
Femeile se entuziasmează prea mult pentru câte un nimic…..iar apoi se căsătoresc cu el.
Nevastă-mea se simte ca o zeiţă la
volan.
Ea conduce, eu mă rog.
– Mamă, se vaită o blondă, am ramas însărcinată!
– Însarcinată?!… Unde ţi-a fost capul?
– Cum unde, pe pernă.
Bărbatul ideal e cel care atunci când îşi prinde nevasta în pat cu amantul spune:
-Nu vă deranjaţi, continuaţi!
Amantul ideal e cel care mai poate continua…
Decizia de a se casatori este, uneori, ultima decizie, pe care o ia barbatul de sine statator!