Bun venit!
Cauți bancuri? Ai găsit cele mai noi și mai tari bancuri adunate într-un singur loc: mioritice.com, sursa ta zilnică de bancuri de calitate de la oameni amuzanți
ma
18 Mar. 2015
#56209

Femeile sunt niște pisicuțe care pot transforma viața oricărui bărbat într-o viață de câine!

Ar
16 Mar. 2015
#19840

Intrebari puse de femei in timpul meciurilor

a. astia cu cine joaca?
b. Pot sa schimb pe Acasa?
c. Auzi, Figo e casatorit?
d. Tie care tricou iti place mai mult?
e. Aia care n-au mingea de ce fug?
f. Te intereseaza si prelungirile?
g. Cate reprize sunt in total?
h. Aia de ce joaca asa de dur?
i. Daca in spatele portii este plasa de ce nu se pune si in jurul terenului?
j. Cit de inalt se poate lovi cu mingea?
k. Arbitrul are voie sa joace carti in timpul meciului?
l. De ce toata lumea fuge in cealalta directie dupa ce au dat un gol?
m. Vrei sa vorbesti cu mama la telefon?
n. Ce crezi, cand vom avea timp sa mergem undeva in vacanta?
o. Ma mai iubesti?..

ma
16 Mar. 2015
#65779

Romantism: “Fă, iaţ un buchet dă flori că-ţi dau io bani!”

Pa
15 Mar. 2015
#45759

De ce fetele coboara privirea cind primesc o declaratie de dragoste?
– Ca sa verifice daca e adevarat…

cl
15 Mar. 2015
#37547

Unele casnicii se termina cu bine, celelalte continua toata viata!

ba
14 Mar. 2015
#71227

Iarna nu-i ca vara si nici Udrea nu-i Maria Tereza (via Traian Basescu)

cs
14 Mar. 2015
#44584

Vine sotul pe neasteptate acasa si isi gaseste sotia dezbracata in pat cu un alt barbat:
– Cine e netrebnicul??? intreaba el.
– Stii ca ai dreptate? zice sotia, aoi se intoarce catre barbatul despuiat de langa ea:
– Cum ziceai ca te numesti?

va
14 Mar. 2015
#56768

M-am dus la prietena mea acasa cu un buchet imens de trandafiri.
A deschis usa, a vazut florile si m-a tras inauntru.
S-a intins pe canapea, si-a dat fusta jos, si-a smuls chilotii si mi-a zis :
– Asta-i pentru flori !
-Termina cu prostiile draga, i-am zis, trebuie sa fie o vaza pe undeva….

eu
14 Mar. 2015
#71205

Avem singurul caine din cartier care nu cerceste mancare la masa. E meritul nevestei mele!…

fo
13 Mar. 2015
#71194

-Bula ia cintami ceva !
-O solemiooooooo , o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo
-Am inteles . Altceva ma stii ?
-o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo
-Asta ai mai zis . Altceva ?
-o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo o solemioooooooooooooooo
-Stai jos ca ti sa stricat placa !

ma
13 Mar. 2015
#11855

La spital este adus un tip cu o fractura craniana .
Sora medicala completeaza fisa si intreaba:
– Casatorit?
– Nu, am avut un accident!

ka
12 Mar. 2015
#42952

Vine soţul seara acasă, obosit de la
muncă…
Soţia:
– Dragul meu, spune-mi, există ceva pe
lumea asta mai important ca dragostea?
Soţul, furios: – Iar nu ai făcut mâncare?

cl
12 Mar. 2015
#31757

Cand barbatul vine devreme acasa, el se gandeste “Ce sa citesc?”, iar cand vine tarziu – “Ce sa compun?”!

to
09 Mar. 2015
#53035

Oferta TOP SHOP :
”’Fie ca iubesti international (Sf. Valentin) , fie ca iubesti romaneste (Dragobete) , e timpul sa-i arati dragostea. Cumpara-i un….cadou de la noi.!!”’
Cum dracu’ o fi s-o iubesti multicultural sau multietnic sau concomitent sau….???

La
09 Mar. 2015
#71165

În discotecile de la țară fetele dansează manele pe boxe, da’ cu grijă să nu deranjeze mileurile.

Close ×

mioritice.com folosește fișiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru.

Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege termenii de utilizare și politicile noastre.

Sunt de acord Mai multe optiuni
Cookie-urile de statistică îi ajută pe proprietarii unui site să înţeleagă modul în care vizitatorii interacţionează cu site-urile prin colectarea şi raportarea informaţiilor în mod anonim.
Cookie-urile de marketing sunt utilizate pentru a-i urmări pe utilizatori de la un site la altul. Intenţia este de a afişa anunţuri relevante şi antrenante pentru utilizatorii individuali, aşadar ele sunt foarte valoroase pentru agenţiile de puiblicitate şi părţile terţe care se ocupă de publicitate.
Obligatoriu - nu poate fi deselectat. Cookie-urile necesare ajută la a face un site utilizabil prin activarea funcţiilor de bază, precum navigarea în pagină şi accesul la zonele securizate de pe site. Site-ul nu poate funcţiona corespunzător fără aceste cookie-uri.