Cum fac dragoste o ardeleanca, o moldoveanca si o olteanca:
Ardeleanca: – Ioiii…. ioiii … micinas !!!
Moldoveanca: – Inshet ca ma rupi… inshet sa nu ma sparji !!!
Olteanca: – Da ba tare ca nu dai in ma-ta !!!
-Eu cînd vorbesc cu nevastă-mea,ea-şi lasă fruntea-n jos.
-Hmm…mai rar aşa femeie…
-Cred şi eu! Are aproape doi metri.
Un taran francez este judecat pentru ca si-a ucis sotia atunci cand a prins-o cu amantul. Intrebat fiind de ce a ucis-o pe ea s nu pe barbatul cu care-l insela, acesta raspunse:
– Nu-i mai bine sa ucizi femeia o data decat cate un barbat diferit in fiecare saptamana?
- Ce-ai facut azi la serviciu? isi intreaba o blonda sotul.
– Am o secretara noua. Si are un sutien tare, rosu-albastru, stii culorile echipei mele preferate. Nu-i mare lucru, dar te simti bine.
A doua zi, femeia ii pune aceeasi intrebare.
– Cam acelasi lucru. Dar secretara cea noua are, pe langa sutienul de care ti-am zis, si o pereche de chilotzei in aceleasi culori.
Nu-i mare lucru, dar te simti bine.
A treia zi, sotul isi intreaba sotia cum a fost la serviciu.
– Bine. Am un sef nou. Scula lui e cu 10 cm mai mare decat a ta. Nu-i mare lucru, dar te simti bineeeeeeeeeeeeeee….
In sfarsit am reuşit să-i găseasc prietenei mele punctul-G !
Cine ar fi crezut că era la sora ei…
Care este diferenta dintre o blonda si un tantar?
Tantarul se opreste din supt dupa ce il plesnesti.
Soacra, pe patul de moarte catre ginere:
– Sa repari pendula aia de pe perete…
– O repar mama soacara, dumneata concentreaza-te acolo…
Doi mosi stateau de vorba la bar:
– Ce zici, mergem la femei ?
– Nu ma intereseaza.
– Pai de ce ?!
– Pentru ca ultima data cand am fost, scria pe usa “FEMEI” si inauntru erau numai WC-uri.
Blonda în maşină:
– Nu înţeleg, aici văd trei pedale, dar eu am doar două picioare!
Intr-o zi copilul isi vede tatal facand dragoste cu matusa lui.Imediat dupa asta s-a dus la mama lui si i-a spus(copilul avand in jur de 5 ani). Mama se gandeste cum sa il prinda pe tatal lui cu mata in sac. La cina indreaba pe copil:
– Andrei, ce a facut tata azi?
– Pai s-a dezbracat si s-a pus peste matusa si apoi a facut ce a facut si unchiu cu mama.
Daca te preocupi ca ai cateva kilograme in plus, gandeste-te ca va veni vremea sa fii schelet! (facebook)
Bula vrea sa dea un anunt de deces la mica publicitate.
– Ce preturi aveti?
– 5 lei pe centimetru.
– Vai de mine! Soacra-mea avea 180 de centimetri…
La ginecolog:
– Ei bine, doamna, zise ginecologul ridicandu-se, pot sa va dau o veste buna!
– Nu sunt doamna, dle doctor, ci domnisoara.
– Atunci, domnisoara, trebuie sa va dau o veste rea!
Doua prietene:
-De unde ai inelul asta?
-Mi l-a darut un tip ca amintire…
-Ce tip?
-Nu-mi amintesc!
De ziua lui sotul primeste din partea sotiei un sampon impotriva caderii parului.
-Dar mie nu-mi cade parul iubito….
-Nu-i nimic,dai-l colegei tale de servici,ei ii cade….