Dupa ce am baut ceva mai multe paharele, intr-o zi m-a mancat limba i-am destainuit sotiei mele despre aventura mea amoroasa cu sora-sa mai mica.
Slava Domnului insa ca faza s-a intamplat exact de 1 Aprilie, asa ca ea nici nu m-a bagat in seama.
Nu-mi plac femeile care-și cunosc propria valoare – nu am atâția bani!
I:Cate limbi are o femeie?
R: Depinde cate ii dai…
Soţia vine acasă şi-i zice soţului:
– Am o veste bună şi una rea , pe care s-o zic?
– Zi-o pe`aia bună, zice soţul.
– Merg airbagurile!!
Aseara seful meu s-a dus la o bauta si m-a lasat la el in casa cu fi-sa.
mishto gagica ?
da , blonda cu ochi verzi…
si , cum a fost ?v-ati jucat si voi putin ?
sunt rupt frate , i-am schimbat pempersu ‘ de vreo 3 ori…ca avea diaree..wink
Trei dame de conpanie,dimineata la cafea. Prima:
– Am fost aseara cu un italian, 25 de cm, m-a omorat, m-a innebunit. A doua:
– Asta nu-i nimic,am fost eu aseara cu un negru, 32 de cm, m-a zapacit de m-am urcat pe pereti. A treia:
– eu am fost cu un romanas, 18 cm………. Astea doua au inceput sa rada hi hi hi
– Nu hi,proastelor, Fi .
Dedicatie pentru prietena mea Floarea, de ziua onomastica:
Din toate florile din lume,
Eu doar pe tine te-am ales…
Dar daca tu te tii de glume
(Adica esti “pe interes”),
Sa stii ca spun la-ntreaga lume
Floareo, de unde te-am cules!
Doi soţi se ceartă deoarece el o înşală pe ea. Soţia îi spune supărată ca pleacă şi îl va înşela cu primul bărbat întâlnit. Pe drum găseşte un beţiv pe care îl aduce acasă. Ajunşi acasă îl întreabă pe beţiv:
– Ce-ai vrea să faci?
– Să beau! Ai o bere?
– Du-te la frigider!
Când se întoarce de la frigider, ea e în capot şi îl întreabă:
– Acum ce ai vrea să faci?
– Să beau!
– Du-te la frigider!
La întoarcere, ea e în bikini şi îl întreabă:
– Dar acum ce ai vrea să faci?
– Să beau!
– Du-te la frigider!
La întoarcere, beţivul o găseşte goală.
– Ce ai vrea să faci, dragul meu?
– Păi… apleacă-te!
Ea, fericită că în sfârşit îşi va înşela soţul, se aşează capră. La care beţivul, urcându-se cu greu pe ea, îi spune:
– Acum du-mă la frigider!
Sunt atât de singur, încât mă urc la volan și-mi boțesc singur mașina, să cred că am nevastă!
Nu zic ca-s urat, dar in inchisoare cand faceam baie alaturi de ceilalti detinuti si se intampla sa scap sapunul pe jos, ramaneam singur la dusuri.
I: Cum tii o blonda ocupata toata ziua?
R: O pui sa stea la colt intr-o camera rotunda.
Doua blonde in avion. La un moment dat se sting luminile. Una dintre ele spune:
– Oh, am intrat intr-un tunel!
Anul trecut am întrebat-o pe nevastă-mea ce vrea de Crăciun.
“Nu știu!”mi-a răspuns nervoasă. A doua zi, în timp ce mă plimbam pe stradă, am găsit o bucată de fier ruginită. Am luat-o, am pus-o într-o cutie și de Crăciun i-am dat-o nevesti-mii.
“Ce dracu-i asta mă?” m-a întrebat
“Nu știu” i-am răspuns.
Nevasta catre sot :
-Vreau 30 de cm si sa doara!
Barbatul :
-In cazul asta,am sa te f*t de 2 ori si o sa te plesnesc peste fata.
Dumnezeu a stiut ca cineva trebuie sa lucreze gradina cand barbatul se uita la meci