Dac-as fi primit un euro de fiecare data cand i-am facut complimente nevestei…probabil as fi inceput sa-i fac complimente.
Sursa: facebook.com/cezarpaul1
-Cine vrea sa zica un banc frumos , intreba invatatoarea ?
-Eu zise Bula
-Ia zi Bula !
-Ion mere la Maria si ii zice sa se dezbrace ca are chef de ceva. Maria se dezbraca b ucuroasa si Ion sare pe ea .
-Si care e poanta ?
-Poanta a fost peste 9 luni !:)))))
O babuta pe strada:
-Tinere, ma ajuti sa traversez strada?
Tipul ia bratul batrinei:
-Asa, si acum asteptam ca semaforul sa arate verde…
La care baba:
-Pai atunci pot sa trec si singura!
50% din fete cred ca-s grase , iar 50% stiu ca-s grase
O blondă conduce maşina şi este oprită de un poliţist care îi cere actele la control.
– Care este buletinul de identitate, domnule poliţist?
– Acela în care este poza dv.
Blonda se apucă să caute: ruj, pudră, tampoane. Găseşte oglinda, se uită în ea şi i-o dă poliţistului.
– Asta e, nu?
– Da! Aaa, dv. sînteţi, drum bun în continuare, la revedere.
-Ieri am avut un noroc chior …
-Deci el nu vedea ?
Sotia unui director, trece pe la sot la lucru sa ii faca o surpriza.
Cand ajunge la biroul lui, cand intra, gaseste secretara stand in poala sotului ei:
Sotul, fara piarda o secunda, continua parca ar dicta ceva:
” Deci domnilor, cu opriri la buget sau fara, va informez ca nu pot lucra in acest birou, doar cu un scaun, va rugam sa luati masuri!”
“Iubito”, i-am zis prietenei mele, “astazi e Ziua Indragostitilor!”
“Asa, si?…” raspunse ea, uitandu-se suspect la mine.
“Dai si tu ceva de pomana?…”
Bieții burlaci.
Trec prin viață într-o ignoranță totală.
N-are cine să le spună și lor,zi de zi,cît sînt de incapabili.
– Ai auzit de tipul care s-a dus pe plaja de nudisti?
– Prima zi a fost cea mai tare!
– Cum se numesc 22 de blonde așezate în coloană?
– Tunel de vânt.
Un barbat mai prostanac se duce la magazinul de creiere sa-si cumpere unul.Ajunge acolo si il intreaba pe vanzator:
– Domne cat costa un creier?
-Pai, de barbat sau de femeie?
Sta ala putin, se gandeste si raspunde:
– Pai de barbat ca sunt barbat nu, cat costa?
-5000 $.
-Domne esti nebun? 5000$?Da-mi unul de femeie atunci, ala cat e ?
-Creierul de femeie costa 10000$.
-Domne sunt eu mai prostanac asa, dar faci misto de mine? 10000$ un creier de femeie? De ce ala de barbat costa doar 5000$ si creierul de femeie costa 10000$, e discriminare sau ce?
– Domnule, creierul de barbat e mai ieftin pentru ca e folosit!
O blondă merge pe stradă cu maşina şi o ia pe contrasens. O opreşte un poliţist şi o întreabă:
– Ştiţi de ce v-am oprit?
La care blonda zice:
– Clar, vrei să ieşi cu mine!
un spermatozoid fugind dupa un ovul:daca te prind om te fac!
Doi prieteni.
– In spatele soacrei mele, multi pot sa se ascunda…
– E vrednica femeia?
– Nu, e grasa.