Doi mosnegi se intalnesc dupa un numar mare de ani.
– Ce faci ghita?
– Eu bi-bi-ne. Da-dar tu?
– Si eu sunt bine dar am deaface cu prostata.
– I-io-a-ane, ce e pr-pro-sta-stata?
– Cum sa-ti explic mai Ghita. Cam asta e: eu ma pis cum vorbesti tu.
– Ştiaţi că berea conţine hormoni feminini?
– Cum aşa!?
– Dacă bei bere, vorbeşti aiurea şi nu ştii să conduci.
Un poliţist suna la uşa:
– “Fiul tău este la secţia de poliţie, a fost implicat într-un viol in grup noaptea trecută.. Până acum am arestat 4 din prietenii lui.”
– “Imposibil, trebuie să fie o greşeală”,i-am spus, “Fiul meu nu ar putea fi implicat in asa ceva!!”
“Mă tem că nu a avut de ales”, a spus poliţistul, “L-au legat de un copac…”
- Cum a fost in weekend?
– Eu am vrut sa merg la muzeu iar sotia la film…
– Si, ti-a placut filmul?
Directorul cu secretara sa, la tribunal:
– Care este plangerea dumneavoastra? intreba judecatorul.
– Domnu’ director imi face avansuri in mod constant. Asta e hartuire! zise secretara.
– Pai nu tu ma rogi tot timpul sa-ti dau un avans?! raspunse directorul.
O blonda vine de la scoala topaind de fericire:
-Mami, mami, azi am invatat sa numaram. Toti copii au numarat pana la 4 iar eu pana la 10! Uite: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10!
– Bravo! ii spuse mama
– E din cauza ca sunt blonda?
– Da, pentru ca esti blonda.
A doua zi la fel:
-Mami, mami, azi am invatat alfabetul. Ceilalti copii au stiut pana la D iar eu pana la J! Uite: a,b,c,d,e,f,g,h,i,j!
-Bravo! ii spuse mama.
-E din cauza ca sunt blonda?
-Da, pentru ca esti blonda.
Urmatoarea zi vine fata de la scoala.
-Mami, mami, azi dupa ora de sport, in vestiar am vazut ca nici una din fete nu are sanii crescuti, iar eu am 85C la sutien. E din cauza ca sunt blonda?
-Nu draga mea, e din cauza ca ai 25 de ani!
O domnisoara se prezinta la examen si privindu-l gales pe profesor ii spune:
– Domn profesor! Pentru a lua examenul, sunt gata de orice!
– De orice?
– De orice!
– Bine. Atunci dezbracate!
Discutie intre doua femei:
– Esti fidela sotului tau?
– Da, destul de des!
As vrea sa ma casatoresc cu o femeie desteapta,o femeie sufletista,o femeie care sa ma faca fericit.
-Hei,dar te hotarasti odata?
Doua pitzi discutau:
-Fata, de ce nu ti-ai mai pus poze pe facebook?
-Pentru ca baia se afla in reparatie fata!
E important sa faci femeile sa rada. Daca iti reuseste faza asta doar cand te dezbraci, nu este un semn prea bun.
I:De ce poarta femeile pantofi cu tocuri?
R:O alta inventie de-a barbatilor, pentru a trai cu impresia ca femeile au nevoie de sprijinul lor…
Eva il intreaba pe Adam:
-Ma iubesti?
Adam:
-Sigur ca da! Pe cine altcineva?!
O pereche mai trecută stă în pat. Zice el:
– Dragă tocmai am luat o pilulă. O Viagra!
La care ea:
– Şi eu, dragă. Un algocalmin…
El: – Ştii, ce a fost între noi aseară… nu ştiu cum să zic…
Ea: – Păi ce a fost aseară?
El: – După ce veneam din club, … în maşină…
Ea: – Aaaa, alea 2 minute? Am şi uitat!