Ei au trait mult si fericiti. Mai intai o luna fericiti, apoi 50 ani mult!
Ii zic unei tipe care statea astazi in autobuz langa mine:
– Domnisoara, nu va suparati, dar sa stiti ca aveti niste sani foarte obraznici!
– Cum adica??!…imi raspunse revoltata.
– Pai nu vedeti de cand se tot holbeaza la mine?
Sotia catre sot:
-Mai bine spune-mi de buna voie, altfel
voi inventa eu ceva si va fi mult mai rau!
“Scuza-ma papusa” i-am zis la pasarica asta durdulie din bar, “sunt beat si nu-mi mai amintesc…cum ziceai ca te cheama??”
-“Marinela” zice ea ” nevasta ta care te-a trimis dupa lapte acum 7 ore betivanule!!!”
90% din corpul unei femei in bikini este practic expus vederii.
Insa barbatii sunt atat de decenti…ei nu se uita de fapt decat la partea aia acoperita, de 10%…
In practica medicii se confrunta destul de des cu cazuri, in care e suficient sa scoti verigheta de pe deget pentru a elimina durerile de cap …
Dilema amantei: “Oare el o inseala pe nevasta-sa cu mine, sau ma inseala pe mine cu ea??…”
Soţia mi-a spus să merg la medic sa-mi dea niste tablete din alea care ajuta la erectie…..
Să fi văzut faţa a facut când m-am întors de la doctor şi i-am dat o cutie cu pastile de slabit!
O femeie din Rusia s-a sinucis la 105
ani! “Asemenea cazuri nu s-ar intampla
daca moartea si-ar face treaba”, a
declarat un politist rus.
Îţi plac fetele fierbinţi care ţipă în pat?
Du-te la sectia de arsi de la spitalul Floreasca!
Cand femeile vorbesc intre ele, diavolul sta într-un colţ, în linişte… asculta şi învaţă!!
Eu si prietena mea am fost in culise la un concert Fuego .La final, intra Fuego in spatele scenei si stropeste peste tot cu sperma.
Am fost îngrozit. Chiar asa sa te basesti de fata cu toata lumea?!?
Nu voi uita niciodată ultimele cuvinte pe care mi le-a spus fosta mea prietena:
“Avem gemeni.”
– Salut Ioane !!!
– Noroc ma Gheorghe…da’ ce esti asa bucuros?!
– Ma, azi dimineata vine nevasta-mea la mine si ma roaga sa ne impacam, iti vine sa crezi??…Da’ tu ce esti asa posomorat?
– Eh, stii amanta aia buna a mea, despre care tot iti vorbeam mereu?…
– Da ma, ce-i cu ea?
– Tocmai m-am certat cu ea aseara si m-a parasit, javra…A zis ca se intoarce la barbat-su…
– Numai casatoriile sunt intamplatoare –
spunea bunicul meu. – Iar amanta
trebuie sa fie o persoana de incredere!