Bun venit!
Cauți bancuri? Ai găsit cele mai noi și mai tari bancuri adunate într-un singur loc: mioritice.com, sursa ta zilnică de bancuri de calitate de la oameni amuzanți
cl
26 Mar. 2012
#40544

Ei au trait mult si fericiti. Mai intai o luna fericiti, apoi 50 ani mult!

jo
26 Mar. 2012
#40532

Ii zic unei tipe care statea astazi in autobuz langa mine:
– Domnisoara, nu va suparati, dar sa stiti ca aveti niste sani foarte obraznici!
– Cum adica??!…imi raspunse revoltata.
– Pai nu vedeti de cand se tot holbeaza la mine?

ka
26 Mar. 2012
#40531

Sotia catre sot:
-Mai bine spune-mi de buna voie, altfel
voi inventa eu ceva si va fi mult mai rau!

“Scuza-ma papusa” i-am zis la pasarica asta durdulie din bar, “sunt beat si nu-mi mai amintesc…cum ziceai ca te cheama??”
-“Marinela” zice ea ” nevasta ta care te-a trimis dupa lapte acum 7 ore betivanule!!!”

jo
25 Mar. 2012
#40515

90% din corpul unei femei in bikini este practic expus vederii.

Insa barbatii sunt atat de decenti…ei nu se uita de fapt decat la partea aia acoperita, de 10%…

cl
25 Mar. 2012
#40501

In practica medicii se confrunta destul de des cu cazuri, in care e suficient sa scoti verigheta de pe deget pentru a elimina durerile de cap …

jo
25 Mar. 2012
#40497

Dilema amantei: “Oare el o inseala pe nevasta-sa cu mine, sau ma inseala pe mine cu ea??…”

Soţia mi-a spus să merg la medic sa-mi dea niste tablete din alea care ajuta la erectie…..

Să fi văzut faţa a facut când m-am întors de la doctor şi i-am dat o cutie cu pastile de slabit!

ka
24 Mar. 2012
#40486

O femeie din Rusia s-a sinucis la 105
ani! “Asemenea cazuri nu s-ar intampla
daca moartea si-ar face treaba”, a
declarat un politist rus.

Îţi plac fetele fierbinţi care ţipă în pat? 

Du-te la sectia de arsi de la spitalul Floreasca!

Cand femeile vorbesc intre ele, diavolul sta într-un colţ, în linişte… asculta şi învaţă!!

Eu si prietena mea am fost in culise la un concert Fuego .La final, intra Fuego in spatele scenei si stropeste peste tot cu sperma.

Am fost îngrozit. Chiar asa sa te basesti de fata cu toata lumea?!?

Nu voi uita niciodată ultimele cuvinte pe care mi le-a spus fosta mea prietena:

“Avem gemeni.”

jo
24 Mar. 2012
#40467

– Salut Ioane !!!
– Noroc ma Gheorghe…da’ ce esti asa bucuros?!
– Ma, azi dimineata vine nevasta-mea la mine si ma roaga sa ne impacam, iti vine sa crezi??…Da’ tu ce esti asa posomorat?
– Eh, stii amanta aia buna a mea, despre care tot iti vorbeam mereu?…
– Da ma, ce-i cu ea?
– Tocmai m-am certat cu ea aseara si m-a parasit, javra…A zis ca se intoarce la barbat-su…

ka
24 Mar. 2012
#40461

– Numai casatoriile sunt intamplatoare –
spunea bunicul meu. – Iar amanta
trebuie sa fie o persoana de incredere!

Close ×

mioritice.com folosește fișiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru.

Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege termenii de utilizare și politicile noastre.

Sunt de acord Mai multe optiuni
Cookie-urile de statistică îi ajută pe proprietarii unui site să înţeleagă modul în care vizitatorii interacţionează cu site-urile prin colectarea şi raportarea informaţiilor în mod anonim.
Cookie-urile de marketing sunt utilizate pentru a-i urmări pe utilizatori de la un site la altul. Intenţia este de a afişa anunţuri relevante şi antrenante pentru utilizatorii individuali, aşadar ele sunt foarte valoroase pentru agenţiile de puiblicitate şi părţile terţe care se ocupă de publicitate.
Obligatoriu - nu poate fi deselectat. Cookie-urile necesare ajută la a face un site utilizabil prin activarea funcţiilor de bază, precum navigarea în pagină şi accesul la zonele securizate de pe site. Site-ul nu poate funcţiona corespunzător fără aceste cookie-uri.