Bun venit!
Cauți bancuri? Ai găsit cele mai noi și mai tari bancuri adunate într-un singur loc: mioritice.com, sursa ta zilnică de bancuri de calitate de la oameni amuzanți
ma
02 Oct. 2012
#46297

Doua prietene discuta:
-Iubesc barbatii la fel de mult ca si cafeaua…
-Inteleg: negri, tari si fierbinti!
-Nu, de patru ori pe zi!

Vl
01 Oct. 2012
#24485

Tipuri de orgasm:
1. Astmatica: Aahh…ahhh…ahhh!
2. Geografica: Aici, aici, aici, aici!
3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult!
4. Religioasa: Oh Doamne, oh Doamne!
5. Sinucigasa: Mor, mor!
6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor!
7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino!
8. Cheerleader: Da-i…da-i…da-i!
9. Profesoara de engleza: Oh… yes, oh…good…
10. Tipul manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua!
11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu!
12. Pozitiva: Da…da…da!
13. Profesoara: Da…asa…pe acolo…foarte bine…corect…perfect.
14. Dezinformata: Ce e asta?… De ce?… Ce-mi faci?
15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes.
16. Clarvazatoarea: Simt ca vine!

ma
01 Oct. 2012
#46285

Ea: – Daca voiai sa pleci la pescuit, de ce nu mi-ai zis si mie?
El: – Pentru ca eu chiar voiam sa merg la pescuit!

Pa
01 Oct. 2012
#46283

La scoala, profesoara catre blonda:
-Deci, cat face 2+2?
-4. Dar nu avem matematica ora asta!
-Stiu. Doar vroiam sa-ti reamintesc IQ-ul.

me
01 Oct. 2012
#46282

Daca dimineata esti trezit de cuvintele “Trezeste-te, dragul mea, am facut mic-dejunul tau preferat”, inseamna ca:
1. Ai dormit la amanta.
2. Inca nu te-ai trezit.
3. Seara, in ajun, ea si-a cumparat o geanta Louis Vuitton
4. Pranzul ti-l va servi mama-soacra, care a venit in vizita pentru o luna.
5. Ati avut o noapte de pomina.
6. Seara ai venit acasa beat-mort, iar cand ea a vrut sa-ti scoata pantalonii, tu ai injurat-o si i-ai spus ca esti casatorit!
7. Afara ploua iar tu trebuie sa iesi la plimbare cu catelul.
8. Daca ai asigurare de viata, miroase mai intai cafeaua si convinge-te ca nu miroase a antigel!

eu
01 Oct. 2012
#46276

Amorul este singura poveste care nu incepe, ci se termina cu “A fost odata ca niciodata”…

eu
01 Oct. 2012
#46275

– Aveti anunt la mica publicitate. Cat costa masina?
– 50 de euro.
– Cum asa?!
– Potrivit testamentului, sotul meu a lasat banii rezultati din vanzarea masinii, pentru amanta lui.

me
01 Oct. 2012
#46272

O tipa se duce la examenul de traseu. In masina da de politist:
Tipa: Buna ziua!
Politistul: Buna ziua domnisoara! Domnisoara nu stiu cum sa-ti spun dar uite cum facem: eu iti pun 3 intrebari la care vreau sa-mi raspunzi corect si complet. Daca nu raspunzi la aceste intrebari corect si complet te pic examenul ai inteles?
Prima intrebare:
Politistul: Domnisoara…conduci noaptea pe autostrada da? si vezi 2 lumini in fata ta…ce e in fata ta?
Tipa: Pai ce sa fie dom’ politist…un autoturism.
Politistul: Raspuns corect dar incomplet…poate sa fie Audi, poate sa fie Mercedes, Renault.
Tipa se uita urat la el.
Politistul: Urmatoarea intrebare don’soara! Conduci noaptea pe autostrada da? vezi o lumina in fata ta…ce e in fata ta?
Tipa: Pai ce sa fie dom’ politist…un motor!
Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Honda , poate sa fie Suzuki, Yamaha.
Tipa se uita si mai urat la el…
Politistul: Ultima intrebare don’soara! Conduci noaptea pe autostrada da? Si vezi 4 lumini in fata ta… ce e in fata ta?
Tipa: Cum ce sa fie dom’ politist…Un tir sau un camion!
Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Man. poate sa fie Cats, Volvo! Ai picat examenul domnisoara!
La care tipa deja enervata la culme ii spune politistului:
Dom’ politist…Am si eu o intrebare pt. dvs. dar la care vreau sa-mi raspundeti corect si complet.
Politistul falos raspunde: Sigur don’soara spuneti!
Tipa: Dom’ politist…conduceti noaptea pe autostrada da? Si vedeti femeile alea cu fustite scurte,dresuri, care va fac frumusel cu manuta…ce sunt alea?
Politistul: Pai ce sa fie don’soara? Curve ce sa fie?
La care tipa: Raspuns corect sau incomplet! Poate sa fie ma-ta, poa’ sa fie sor-ta…nevasta-ta….

me
01 Oct. 2012
#46270

O tipa se duce la examenul de traseu. In masina da de politist:
Tipa: Buna ziua!
Politistul: Buna ziua domnisoara! Domnisoara nu stiu cum sa-ti spun dar uite cum facem: eu iti pun 3 intrebari la care vreau sa-mi raspunzi corect si complet. Daca nu raspunzi la aceste intrebari corect si complet te pic examenul ai inteles?
Prima intrebare:
Politistul: Domnisoara…conduci noaptea pe autostrada da? si vezi 2 lumini in fata ta…ce e in fata ta?
Tipa: Pai ce sa fie dom’ politist…un autoturism.
Politistul: Raspuns corect dar incomplet…poate sa fie Audi, poate sa fie Mercedes, Renault.
Tipa se uita urat la el.
Politistul: Urmatoarea intrebare don’soara! Conduci noaptea pe autostrada da? vezi o lumina in fata ta…ce e in fata ta?
Tipa: Pai ce sa fie dom’ politist…un motor!
Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Honda , poate sa fie Suzuki, Yamaha.
Tipa se uita si mai urat la el…
Politistul: Ultima intrebare don’soara! Conduci noaptea pe autostrada da? Si vezi 4 lumini in fata ta… ce e in fata ta?
Tipa: Cum ce sa fie dom’ politist…Un tir sau un camion!
Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Man. poate sa fie Cats, Volvo! Ai picat examenul domnisoara!
La care tipa deja enervata la culme ii spune politistului:
Dom’ politist…Am si eu o intrebare pt. dvs. dar la care vreau sa-mi raspundeti corect si complet.
Politistul falos raspunde: Sigur don’soara spuneti!
Tipa: Dom’ politist…conduceti noaptea pe autostrada da? Si vedeti femeile alea cu fustite scurte,dresuri, care va fac frumusel cu manuta…ce sunt alea?
Politistul: Pai ce sa fie don’soara? Curve ce sa fie?
La care tipa: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie ma-ta, poa’ sa fie sor-ta…nevasta-ta….

BA
01 Oct. 2012
#46268

mor femeile dupa tine ? , fa-ti un control !

cl
30 Sep. 2012
#31406

– Domnisoara cate kg aveti?
– E secret!
– Spuneti-mi macar primele 3 cifre

jo
30 Sep. 2012
#46258

O prietena adevarata iti poate salva cel putin 200 GB de spatiu pe HD.

jo
30 Sep. 2012
#46256

– Mitica, tu stii care e culmea impotentei?
– Nu…
– Las’ c-o sa vezi tu!

cl
30 Sep. 2012
#46252

99% din accidentele rutiere sunt din cauza barbatilor.
Fiindca au dat cheile masinii, sotiilor.

th
30 Sep. 2012
#46249

O femeie are o ceartă cu prietenul ei, iar la final aceasta îi strigă:
– Pleacă! Dispari din casa asta!
Resemnat, tânărul se îndreaptă spre uşă, dar femeia continuă:
– Sper să mori! Să mori încet şi în chinuri!
Tânărul se întoarce spre ea şi întreabă:
– Deci acum vrei să rămân?

Close ×

mioritice.com folosește fișiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru.

Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege termenii de utilizare și politicile noastre.

Sunt de acord Mai multe optiuni
Cookie-urile de statistică îi ajută pe proprietarii unui site să înţeleagă modul în care vizitatorii interacţionează cu site-urile prin colectarea şi raportarea informaţiilor în mod anonim.
Cookie-urile de marketing sunt utilizate pentru a-i urmări pe utilizatori de la un site la altul. Intenţia este de a afişa anunţuri relevante şi antrenante pentru utilizatorii individuali, aşadar ele sunt foarte valoroase pentru agenţiile de puiblicitate şi părţile terţe care se ocupă de publicitate.
Obligatoriu - nu poate fi deselectat. Cookie-urile necesare ajută la a face un site utilizabil prin activarea funcţiilor de bază, precum navigarea în pagină şi accesul la zonele securizate de pe site. Site-ul nu poate funcţiona corespunzător fără aceste cookie-uri.